Güvenlik ve Güvenlik Detayları için İpuçları

Evinizi ve işyerinizi koruyor mutlu olmanız için sizleri önemsiyoruz.
Daha Fazla

Sizlere Neler Sunuyoruz?

HİZMETLERİMİZ

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ

Yangını başlangıç anında tеspit еdip uyarı еlеmanları ilе müdahalе birimlеrini yönlеndirmеk, varsa söndürmе sistеmlеrini uyarmak.

KAMERA SİSTEMLERİ

Kapalı Devre Görüntü ve Kayıt Sistemleri , çeşitli sayıda kameralar kullanılarak belirli bir bölgenin gözetlenebilmesidir.

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Ev veya işyerinin hırsızlık, tehdit, gasp, sağlık sorunu gibi durumlarda yardım çağırmayı sağlayan sistem.

FİBEROPTİK VE NETWORK SİSTEMLERİ

Optik frekanslarda daha yüksek veri transferine imkan sağlayan bir bant genişliğine sahip olan fiber optik kablolar, modern teknolojinin hızlı gelişimi sayesinde kullanım alanları da artmaktadır.

SESLENDİRME VE ACİL ANONS SİSTEMLERİ

Seslendirme ve acil anons sistemleri, binalarda müzik yayını ve acil durumlarda insanların tahliyesi için kullanılan sistemlerdir.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Geçiş kontrol sistemi olarak da adlandırılan kartlı geçiş sistemlerine işyerlerinde, fabrikalarda insanların giriş ve çıkışlarını kontrol altına alınması sağlar.

Güvenlik Dünyası ile Üstün Koruma Seviyesi

GÜVENLİK DÜNYASI engin tecrübesi ile mesleğini geleceğe taşırken iz bırakan bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Gerekli olan güvenlik çözümlerini uygun ürün ve fiyatlarla sunarken memnun ve mutlu müşteri portföyü oluşturdu.

Daha Fazla

Neler Yapıyoruz?

FAALİYET ALANLARIMIZ

Avm Güvenlik Kamerası Sistemleri

Yeni nesil yazılıma sahip güvenlik kameralarıyla kesintisiz güvenlik sağlayın. Sektörün getirdiği uzmanlık ve üst düzey güvenlik kameralarımızla güvenliğizi sağlıyoruz.
Daha Fazla

Avm Elektrik Tesisatı Döşeme

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.
Daha Fazla

Anahtar Teslim İnşaat

Projenizi anahtar teslim olarak yaptırmanızın birçok avantajı vardır.
Daha Fazla

Avm İnşaatımız

Geçmişten geleceğe güven inşaa ediyoruz
Daha Fazla

Fiber Optik Hizmetlerimiz

Fiber Optik kablo tesisatı yapımı montajı ve sonlandırma hizmetleri vermekte olan firmamız uzman teknik servis ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir.
Daha Fazla

Kartlı Geçiş Sistemleri

Personelin giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmak için tercih edilen kartlı geçiş sistemleri konusunda firmamız sizlere sunmuş olduğu hizmet sayesinde istediğiniz her alanda kullanım imkanı sağlamaktadır.
Daha Fazla

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın can ve mal kaybıyla sonuçlanabilen büyük bir felakettir. Yangının yayılması hızla olduğundan en hızlı müdahale en kısa sürede yapılmalıdır.
Daha Fazla

CCTV Kamera Sistemleri

Güvenlik amacıyla kullanabileceğiniz CCTV kamera sistemleri ihtiyaç duyduğunuz her durumda geniş kullanım alanıyla kaliteli tercihler yapılmasını sağlamaktadır.
Daha Fazla

Hırsız Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri genel olarak ev veya iş yerinizin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın ve sağlık sorunu gibi durumlarda kullanılır.
Daha Fazla

Ev ve İş Yerlerine Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri, mimari şartlar ve isteklere göre özel olarak tasarladığımız projeler ile kullanıcılarına gece ve gündüz içinde yaşanılan mekanlarda dahili ve harici, can ve mal güvenliğini sağlayan sistemlerdir.
Daha Fazla

Güvenlik Bilgileri

GÜNCEL KONULAR