Kurumsal

Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz!

GÜVENLİK DÜNYASI kendisine Security CCD Camera ,Alarm Systems ve Security Control ana başlıkları altında toplanan iş kolunu uzmanlık alanı olarak seçmiş ve tüm enerjisini bu alana yönelterek belirlediği hedeflerine ulaşmak üzere yola çıkmıştır.
 
Uluslararası alanda konusuyla ilgili birçok firma, kuruluş ve üreticileri titizlikle ve ayrıntılı biçimde takip eden Güvenlik Dünyası ülkemizi teknolojik çöplüğe dönüştürmeden, en gelişmiş teknolojileri ve bunlara sahip olan kuruluşların bölge bayiliklerini elde etme ve bunu sürdürme başarısını göstermiştir.
 
GÜVENLİK DÜNYASI gerekli olan güvenlik çözümlerini uygun ürün ve fiyatlarla sunarken memnun ve mutlu müşteri portföyü oluşturdu, güvenlik sistemlerinin ciddiyetini ve hassasiyetini öğreterek uyguladı, bütün bunların sonucunda da karlı ve büyüyen bir şirket oldu.
 
Aldığımız önemli entegre projelerle isimizdeki profesyonelliğimizi, yetiştirdiğimiz kendi personelimizin başarılarını müşterilerimizden aldığımız takdirlerle, GELECEGIN SIRKETI olacağımızı şimdiden kanıtladığımıza inanıyoruz.
 
GÜVENLİK DÜNYASI engin tecrübesi ile mesleğini; VİZYONU, MİSYONU ve İLKELERİ ile geleceğe taşırken iz bırakan bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Güvenlik sistemciliği pek çok özellik gerektirir; ancak en önemlileri DÜRÜSTLÜK, GÜVEN ve GİZLİLİKTİR.
 
Bizde siz değerli müşterilerimize kalitesini her zaman kanıtlamış olan güvenlik sistemlerimizi tavsiye ediyoruz. Güvenlik sistemi bizim işimizse biz kullandığımız ürünlere güveniyoruz. Sizde bize güvenebilirsiniz.
 
Misyon 
 
İnsan temel hak ve hürriyetine, hukuka, milli ve manevi değerler ile doğaya saygılı,  evrensel standartlarda güvenlik hizmetleri sunarak, toplumsal yaşama değer katmaktır.
 
Vizyon 
 
Mevcut ve potansiyel güvenlik ihtiyaçlarını nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi güvenlik konsept ve sistemleri ile karşılayan sektörde öncü ve güvenilir kurum olmak temel vizyonumuzdur.
 
Kurumsal Değerler: Dürüsütlük, Samimiyet, Fedakarlık; Cesaret