Sektörel Bilgilerden Haberdar Olun!

Güvenlik Dünyası

Güvenlik kamera sistemleri; işletmelerde üretimin denetim ve kontrolü, iç, dış ve çevre güvenliğinin sağlanması için kullanılan görüntüleme sistemleridir.
Daha Fazla

Güvenlik Kamerası

Açık ve kapalı alanlarda güvenlik ve tedbiri sağlama amaçlı kullanılan görüntüleme sistemine güvenlik kamerası sistemi adı verilmektedir.
Daha Fazla

Güvenlik Kamerası Firma Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Güvenlik ve tedbiri sağlama konusunda etkili çözümler sunan kamera sistemleri, satın alınmadan önce bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir.
Daha Fazla

Ev Güvenliği

Ev güvenlik kamera sistemi, ev içi güvenlik ve tedbiri sağlamak amaçlı kullanılan görüntüleme sistemidir. Bu sistem ile evde olunmayan zamanlarda izleme, görüntüleme ve kayıt işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.
Daha Fazla

Güvenlik Kamerası Hacklenmesi ve Korunma Yolları

Güvenlik kameraları, çekim alanındaki görüntüyü yakalayıp bir monitöre, kayıt cihazına ya da network veya internet üzerinden yetkili kullanıcılara ileten bir güvenlik sistemidir.
Daha Fazla

Kollu Bariyerler Neden Kullanılır?

Örneğin bir site yöneticisisiniz. Siteniz için sitenizin girişine kollu bariyer sistemi yaptırmak istiyorsunuz. Çünkü site güvenliğini sağlamak ve site sakinleri haricindeki yabancı kişilerin otopark alanını işgal etmelerini önlemek istiyorsunuz.
Daha Fazla

Alarm Merkezi Neden Gerekli? Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eviniz ya da iş yeriniz, siz olmadığınızda yeterince güvende mi? Bununla birlikte; ya içerideyseniz, siz yeterince güvende misiniz? İçeride veya dışarıda olun, yaşadığınız, çalıştığınız mekanların güvenliğini sağlamak mümkün.
Daha Fazla

Duman Dedektörü Sigara Algılar Mı?

Duman dedektörü sigara algılar mı? sorusunun cevabı EVET algılar.
Daha Fazla

Ip Kamera Özellikleri ve Analog Kameradan Farkları Nelerdir?

IP Kamera, üzerinde bulunan sensörler sayesinde görüntüyü yakalayıp bu görüntüleri dijital veriye çevirdikten sonra ağ (network) yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcılara ileten görüntüleme sistemidir.
Daha Fazla