Sunulan Hizmetler

Ev ve İş Yerlerine Alarm Sistemleri

 Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri, mimari şartlar ve kullanıcı isteklerine göre özel olarak tasarladığımız projeler ile kullanıcılarına gece ve gündüz içinde yaşanılan mekanlarda dahili ve harici, can ve mal güvenliğini sağlayan sistemlerdir.. Hırsız Alarm Sistemi ürün gamımızda; başlangıç seviyesindeki ekonomik ürünlerden , son derece büyük ölçekli projeleri çözecek ürünlere ulaşan çok sayıda çözümümüz mevcuttur. Hırsız Alarm Sistemi panellerini Alarm İzleme Merkezimiz vasıtasıyla 365 gün 24 saat boyunca takip ediyoruz.
 
Alarm panellerini normal telefon hattı ( PSTN ) , mobil telefon hattı ( GSM ) ve son teknoloji ürünü olan network ( LAN ) üzerinden Alarm İzleme Merkezimize bağlayabiliyoruz. Özellikle günümüzde her ev ve iş yerinde ADSL hattı bulunduğu düşünüldüğünde alarm panelinizin 24 saat online olarak takip edilmesi hem mali olarak tasarruf ve daha önemlisi % 100 güvenlik taşımaktadır.
 
ALARM SİSTEMLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER.
 
Güvenlik Dünyası Alarm Sistemleri kullanımı son derece kolay ancak sağladığı güvenlik sayesinde ise bir o kadar yüksek koruma sağlamaktadır.
Alarm sistemleri, kendimizi hırsızlardan ve yabancı kişilerden korunmamızı sağlayan elektronik haber alma sistemleridir.Yapılan araştırmalara göre 10 hırsızdan 9 u alarm sistemi bulunan evlere girmemeyi, alarm sistemi olmayan evlere girmeyi tercih etmektedir. Alarm sistemleri caydırıcıdır. Hırsızlık hizmetlerinin yanında: yangın, gaz kaçağı, su baskını ve sağlık konularında da elektronik güvenlik sistemlerimiz çözümler sunmaktadır.