Sunulan Hizmetler

Kartlı Geçiş Sistemleri

Personelin giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmak için tercih edilen kartlı geçiş sistemleri konusunda firmamız sizlere sunmuş olduğu hizmet sayesinde kısa süre içerisinde istediğiniz her alanda kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır.
Giriş ve çıkışlarını katlı bir şekilde yapılabilmesi için hazırlanmış olan sistem aynı zamanda güvenlik açısından da etkili olmaktadır. Günün her saati sistemin aynı şekilde çalışır durumda olması özellikle oluşabilecek her türlü soruna karşı önlem alınmasını sağlamaktadır. Bu alanda profesyonel ekibimizle yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde dilediğiniz her durumda kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Çalışanların yanı sıra ziyaretçi trafiğini de kontrol altında tutmak istediğiniz her durumda tercih edebileceğiniz sistemli arasında yer almaktadır. Belirlenmiş olan bölgelere yapılacak olan çalışmalar sayesinde giriş ve çıkışlarda belirlenmiş ölçütlere üzerine işlem yapılması sağlanmaktadır.
 
Kartlı Geçiş Sistemi Kurulumu
Profesyonel ekibimiz tarafından yapılacak olan kartlı geçiş sistemi kurulumu sayesinde kısa süre içerisinde belirtilen alana yapılacak olan çalışmaların ardından kullanıma hazır şekilde teslimatı yapılmaktadır.
Özellikle iş alanında insan kaynaklarını desteklemek amacıyla kullanılmaktadır. Bu sayede personelin takibini sağlamak daha kolay hale gelmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her durumda yapılacak olan çalışmalar sayesinde istediğiniz alanda kısa süre içerisinde kartlı geçiş sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.
Firmamız bu alanda vermiş olduğu hizmetler de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli sonuçlar edebilmesini sağlamaktadır. Sistem sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda elemanların giriş ve çıkış saatlerini kontrol altında tutarak ve aynı zamanda ziyaretçilerin geçişlerini kontrollü bir şekilde yaparak firmanıza katkı sağlayabilirsiniz.
 
Geniş Kullanım Alanı
Gelişmiş sistemi sayesinde dilediğiniz her durumda kaliteli kullanım imkanı elde etmenizi sağlayacak olan kartlı geçiş sistemi özellikle farklı alanlarda kullanım imkanı sunması nedeniyle tercih edilmektedir.
Farklı alanlarda kullanım imkanı sunması geçişlerin kartı bir şekilde sistem üzerinden yapılmasına imkan sağlar. Bu nedenle özellikle işyerlerinin dışında geniş kullanım alanına sahiptir.
Otoban, köprü geçişleri, özel proje alanları, çalışma alanlarına giriş ve çıkış işlemleri için, askeri alanlarda, okul veya dershanelerde, konsolosluk veya elçiliklerde, garaj veya otoparklarda, otellerde, müzelerde, spor veya üyelik alanlarında, finansal kuruluşlar da ve daha pek çok farklı alanda kullanılabilir.
 
Kartlı Geçiş Sisteminin Avantajları
Geniş kullanım alanına sahip olan gece sistemleri arasında yer almaktadır. Özellikle bu açıdan farklı alanlarda yapılacak olan çalışmalar için tercih edilmektedir. Firmamız bu alanda vermiş olduğu hizmetler sayesinde yapmış olduğunuz talepleri değerlendirerek kısa süre içerisinde kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.
 
Kablosuz sistemler özellikle kablo karmaşasından kurtulmanızı sağlar.
Geçişlerin kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlar.
Personelin giriş ve çıkışlarını kontrol edilmesini sağlar.
Ziyaretçi yoğunluğunu kontrol altında tutar.
Özellikle personelin giriş ve çıkış saatlerini kontrol etmek amacıyla kullanılabilir.
İnsan kaynakları yönetimine kolaylık sağlamaktadır.
Güvenlik açısından da geçişlerin güvenli bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda izinsiz geçişlerin engellenmesine yardımcı olur.
Güvenlik Sistemlerinde Profesyonel Hizmet
Firmamız hizmete başladığı günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından şaşmadan bu alanda en iyi sonuçlar elde etmeniz için çalışmaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip arkadaşlarımız ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet alabilirsiniz.
İhtiyaç duyduğunuz her alanda güvenlik sistemleri konusunda sizlere sunmuş olduğumuz birbirinden farklı özelliklere sahip sistemler üzerinden tercihinizi belirleyebilirsiniz.
Kısa süre içerisinde yapılacak kurulum işlemleri sayesinde seçmiş olduğunuz sistemde istediğiniz alanı kurularak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Geniş kullanım alanına sahip olan kartlı geçiş sistemlerine ihtiyaç duyduğunuz her durumda firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.