Sunulan Hizmetler

Araç Takip Sistemleri

İhtiyaç duyulduğu her durumda araçların harita üzerinde olan anlık konumlarını, hızını, yönünü veya seyahati güzergahını belirlemek için kullanılacak olan araç takip sistemleri konusunda firmamız sizlere profesyonel şekilde yardımcı olmaktadır.
Kaliteli kullanım imkanı elde edilmesi için alanında uzman olan ekibimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda kısa süre içerisinde sonuç elde etmenizi sağlamaktayız.
Özellikle araç firmalarının tercih etmiş olduğu sistemler arasında yer almaktadır. Bu sayede araçların güzergahları veya yakıt tüketim ortalaması gibi pek çok farklı konuda daha fazla bilgi elde edilerek uygulamaları daha düzenli hale getirilebilir.
Araçların yol boyunca almış olduğu kilometre, harcamış olduğu yakıt gibi pek çok farklı bilgiye bu sistem üzerinden ulaşım sağlanacağını özellikle daha etkili kullanım imkanı elde edilmesi açısından gerekli verilere ulaşmak adına tercih edilmektedir.
 
Araç Takip Sistemi Kurulumu
Talep etmeniz durumunda araç takip sistemi kurulumu firmamız tarafından kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip arkadaşlarımız tarafından yapılacak çalışma sayesinde kısa süre içerisinde tamamlanan işlemlerin ardından kullanıma hazır şekilde teslimatı yapılmaktadır.
Özellikle servis hizmeti veren firmalar için araçların takip işleminin yapılmasını kolaylaştıracak olan sistem dilediğiniz her durumda pek çok farklı konuda detaylı bilgi elde etmenizi sağlamaktadır.
Sistem üzerinden elde edilecek olan bilgiler ışığında yapılan hesaplamalar özellikle işlerinizin daha düzenli ve daha az maliyet ile uygun hale gelmesine yardımcı olmaktadır.
Kurulum işlemleri konusunda son sistem teknolojiye sahip firmamız yapmış olduğu çalışmalar ile kısa süre içerisinde sonuç alınmasını sağlamaktadır. Oluşabilecek her türlü soruna karşı gerekli önlemler alınarak yapmış olduğumuz çalışmalar dilediğiniz her durumda kaliteli sonuçlar elde etmenize yardımcı olmaktadır.
 
Araç Takip Sistemi Nasıl Çalışır?
Yapılacak olan kurulum işlemlerinin ardından araca monte edilen takip cihazı sayesinde GPS uyduları aracılığıyla aracın bulunduğu nokta harita üzerinde belirlenebilir. İnternet aracılığıyla ya da GPRS aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz her durumda elde edilen veriler saklanarak daha sonrasında kullanılabilir.
Alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız tarafından yapılacak işlemler sayesinde belirtmiş olduğunuz araçlara eklenecek olan cihaz sayesinde araçların takibi sağlanabilir. Süre içerisinde tamamlanacak işlemin ardından cihaz takip sistemi kullanıma hazır hale getirilerek istediğiniz her durumda araçların takibini sağlamamıza yardımcı olunur.
Sistem için özellikle profesyonel hizmet almak isteyenler firmamız ile yapacakları görüşme sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler. Firmamız bu alanda uzun yıllardır vermiş olduğu hizmet sayesinde en iyi sonuçlar elde etmeniz için çalışmaktadır. Yapılacak kontrollerin ardından kurulum işleminin tamamlanması ile takip sistemi internet ve GPS üzerinden sinyal alınması ile kullanılmaktadır.
 
Araç Takip Sistemi Ne İşe Yarar?
Araç takip sistemi ihtiyaç duyduğunuz her durumda aracınıza dair bilgi almanızı sağlamaktadır. Harita üzerinden aracın bulunduğu noktayı belirlemek konusunda etkili olmaktadır. Aynı zamanda özellikle aracın gitmiş olduğu güzergahı belirleme noktasında da tercih edilmektedir.
Özellikle servis araçları için kullanılacak olan sistem firmaların avantaj sağlamasına yardımcı olmaktadır. Araçların takip edilmesi oluşabilecek hırsızlık veya kaza durumunda araç üzerinden elde edilecek olan konum sayesinde daha kısa süre içerisinde duruma müdahale edilmesini sağlamaktadır.
Araç takip sistemlerinin tercih edilmesinin pek çok farklı nedeni olabilir. Bu nedenle firmalar özellikle araçların takibini sağlamak adına bu sistemi kullanmaktadır. Güvenliği sağlamak, aracın izlemiş olduğu güzergahın takibini sağlamak, aracın bulunduğu konum hakkında bilgi almak, oluşabilecek sorunları anında araca dair daha fazla bilgiye ulaşmak gibi farklı işlemler için kullanılabilir.